Soutěže 2024 13.4. RCEV Hořice. 27.4.RCEV Nová Paka (Čermák). 11.5. RCEV H. Branná. 18.5. F5J Nová Paka (Vinklář) 1.6. -2.6.soustředění Brdo. 8.6.-9.6. (F5J Hořice). 15.6. RCEV H. Branná 29.6.-30.6. (F5J Náchod). 27.7.-28.7. soustředění Brdo. 10.8. schůze u předsedy (?). 17.8.* RCEV Nová Paka (Semerák) 24.8. schůze u předsedy (?). 24.8.RCEV Roudnice. 30.8.-1.9. MR RCEV. 7.9. RCEV Manušice. 14.9.RCEV Chomutov. 21.9. F5J Hořice. 22.9. RCEV H. Branná

  1. služba JM

Žebříček za rok 2022

Kategorie RCEV
zpracoval trenér Radek Novotný
Pořadí Jméno Licence Klub 1.soutěž 2.soutěž 3.soutěž (4.soutěž) Celkem
1. Mihulka Jiří CZE-110-017 MK Ústí nad Labem 1000 1000 998 997 2998
2. Malčík Radek CZE-270-013 LMK Litovel 1000 1000 998 909 2998
3. Malčík Zdeněk CZE-270-012 LMK Litovel 997 1000 1000 968 2997
4. Kubica Jan CZE-232-017 LMK Hořice 987 1000 1000 2987
5. Pavlíček Martin CZE-069-003 LMK Horní Branná 1000 996 989 2985
6. Papírník Vladimír CZE-211-074 MK RCMANIA.cz 1000 984 1000 2984
7. Tůma Jiří CZE-071-111 MK Modelpark Severka
Suché
983 1000 995 2978
8. Horák Martin CZE-337-010 Chlumec n/C MODELKLUB 993 999 973 2965
9. Barč Radim CZE-342-001 LMK Polanka 960 1000 995 2955
10. Janovský Radek CZE-232-053 LMK Hořice 989 970 982 2941
11. Novotný Radek CZE-008-013 LMK Chomutov 1000 970 958 2928
12. Krenč Karel CZE-211-065 MK RCMANIA.cz 984 973 967 2924
13. Imiolek Jaroslav CZE-071-076 MK Severka Suché 924 992 1000 2916
14. Dušek Petr CZE-232-003 LMK Hořice 993 961 948 2902
15. Vohralík Martin CZE-261-358 LMK Ikarus 967 967 945 2879
16. Novotný René CZE-008-133 LMK Chomutov 911 972 947 2830
17. Semerák Petr CZE-210-088 LMK Nová Paka 888 989 953 2830
18. Slezák Petr CZE-342-044 LMK Polanka 954 926 941 2821
19. Mühl Jiří CZE-210-013 LMK Nová Paka 911 906 987 2804
20. Čermák Vladimír CZE-210-003 LMK Nová Paka 899 972 924 2795
21. Jirásko Ladislav CZE-210-074 LMK Nová Paka 867 990 936 2793
22. Matula Ondřej CZE-261-242 LMK Ikarus 960 999 834 2793
23. Lhota Jaroslav CZE-069-073 LMK Horní Branná 880 986 924 2790
24. Maňák Pavel CZE-425-005 LMK Louka 938 969 848 2755
25. Šnyrych Petr CZE-114-004 LMK Bohuňovice 957 893 900 2750
26. Odehnal František CZE-342-019 LMK Polanka 908 908 932 2748
27. Jirásko Michal CZE-210-081 LMK Nová Paka 830 978 921 2729
28. Galečka Jaromír CZE-425-031 LMK Louka 962 744 1000 2706
29. Biječek Bohdan CZE-332-038 RC Frýdek-Místek 956 981 762 2699
30. Sedláček Jiří CZE-210-098 LMK Nová Paka 884 893 910 2687
31. Tomiška Leoš CZE-232-018 LMK Hořice 868 869 950 2687
32. Němec Petr CZE-096-001 LMK Paskov 839 894 944 2677
33. Nehera Petr CZE-058-023 Hradec Králové Juniorklub 863 864 925 2652
34. Číp Miroslav CZE-232-045 LMK Hořice 989 783 860 2632
35. Pavelka Jiří CZE-510-012 LMK Nový Jičín 985 794 767 2546
36. Kristian Libor CZE-342-016 LMK Polanka 916 880 703 2499
37. Prašivka Miroslav CZE-261-025 LMK Ikarus 735 779 984 2498
38. Plichta Vladislav CZE-335-336 MK Mnichovo Hradiště 720 788 968 2476
39. Jeništa Václav CZE-332-020 RC Frýdek-Místek 862 799 767 2428
40. Kičmer Kamil CZE-261-261 LMK Ikarus 785 760 855 2400
41. Matula František CZE-261-012 LMK Ikarus 752 729 867 2348
42. Holešínský František CZE-261-411 LMK Ikarus 736 723 874 2333
43. Vinklář Ondřej CZE-210-082 LMK Nová Paka 905 830 538 2273
44. Koros Bedřich CZE-058-102 Hradec Králové Juniorklub 720 709 653 2082
45. Kovařík Pavel CZE-261-061 LMK Ikarus 334 686 832 1852

Soutěže a soustředění pro rok 2023

Soutěže 2023
8.4. RCEV Hořice
9.4.
15.4.
16.4.
22.4.
23.4.
29.4. RCEV Nová Paka (Čermák) 210/1
30.4.
6.5.
7.5.
13.5. RCEV H. Branná
14.5.
20.5. F5J Nová Paka (Vinklář) 210/2
21.5.
27.5.*
28.5.
3.6. soustředění Brdo
4.6. soustředění Brdo
10.6. (F5J Hořice)
11.6. (F5J Hořice)
17.6. RCEV H. Branná
18.6.
24.6.*
25.6.
1.7. F5J Plzeň
2.7.
8.7.
9.7.
15.7.
16.7.
22.7. * RCEV Roudnice
23.7.
29.7. soustředění Brdo
30.7. soustředění Brdo
5.8. MR F5J Č. Třebová
6.8. MR F5J Č. Třebová
12.8. schůze u předsedy (?)
13.8.
19.8.* RCEV Nová Paka (Semerák) 210/3
20.8.
26.8.
27.8
2.9. MR RCEV Louka u Veselí nad Moravou
3.9. MR RCEV
9.9.
10.9.
16.9.
17.9.
23.9. RCEV H. Branná
24.9. RCEV Manušice
30.9.
1.10.
7.10. F5J Hořice ?
8.10.
14.10.
15.10.

Soutěže a Soustředění 2022

Soutěže 2022
30.4. RCEV Nová Paka (655, Čermák)
1.5.
7.5. RCEV Hořice
8.5.
14.5. RCEV Horní Branná
15.5.
21.5. F5J Nová Paka (663, Vinklář)
22.5.
28.5.
29.5.
4.6. RCEV Plzeň
5.6.
11.6. RCEV Horní Branná
12.6.
18.6. soustředění Brdo
19.6. soustředění Brdo
25.6.
26.6.
2.7. F5J Plzeň
3.7.
9.7.
10.7.
16.7.
17.7.
23.7. F5J Hořice
24.7.
30.7. soustředění Brdo
31.7. soustředění Brdo
6.8. MR F5J Jehnědí ?
7.8. MR F5J Jehnědí ?
13.8. schůze u předsedy (?)
14.8.
20.8. RCEV Nová Paka (690, Semerák)
21.8.
27.8.
28.8 (RCEV Roudnice)
3.9. MR RCEV Trnávka
4.9. MR RCEV Trnávka
10.9.
11.9.
17.9. RCEV Hořice
18.9.
24.9. RCEV Horní Branná
25.9.
1.10.
2.10.
8.10.
9.10.
15.10.
16.10.

Soutěže a soustředění pro rok 2021

Soutěže 2021

17.4. RCE Hořice
18.4.
24.4. RCEV Nová Paka (Čermák)
25.4.
1.5. RCEV Suché
2.5.
8.5. F5J Nová Paka (Vinklář)
9.5.
15.5. RCEV Horní Branná
16.5.
22.5.
23.5.
29.5.
30.5.
5.6.
6.6.
12.6.
13.6. RCEV Horní Branná
19.6. soustředění Brdo
20.6. soustředění Brdo
26.6.
27.6.
3.7.
4.7.
10.7.
11.7.
17.7.
18.7.
24.7. soustředění Brdo
25.7. soustředění Brdo
31.7. F5J Hořice
1.8.
7.8. schůze u předsedy (?) /MR F5J Sázava?
8.8. MR F5J Sázava?
14.8. RCEV Nová Paka (Semerák)
15.8.
21.8.
22.8.
28.8
29.8.
4.9. RCEV Manušice
5.9.
11.9.
12.9. RCEV Horní Branná
18.9.
19.9.
25.9. RCEV Hořice
26.9.
2.10.
3.10.
9.10.
10.10.
16.10. RCEV Suché

Druhé Packé soustředění 24.7.-26.7.2015

IMG_20150725_100711Sešli jsme se v plném počtu, přišli nás navštívit i kamarádi ze sousedních klubů – Leoš Tomiška a Mirek Kotula, takže účast byla opravdu vzorná a krásně jsme si tak všichni odpočinuli po velkých vedrech, které panovalo během týdne.

Tentokrát soustředění proběhlo v režii Jirky Sedláčka. Zajistil a přivezl velký vojenský stan, kde jsme během akce našli bezpečné útočiště. Stan obstál i ve velkém větru, který naše soustředění provázel od rána do večra(i v noci). Po celou dobu se Jirka staral o naše nenasytné žaludky. IMG_20150725_123755Připravil si pro nás vynikající grilovačku(tu jsme mu my nenažranci snědli hned první večer, takže následující den musel obstarat další porce steaků). Na stole po první večeři(v pátek) zbyly jen mastné talíře. Obědy i večeře zajistil na grilu opravdu špičkově a právem si zasloužil řád Zlaté vařečky.
Vláďa Čermák zase zajistil sud piva, abychom neumřeli žízní(při ťukání „Na vnoučka“ a „Na sr..ky“ to tentokrát odneslo několik půllitrů) a o chlazení se postaral Martin Mühl. Všichni ostatní jsme přispěli dobrou náladou.

Aby to nevypadalo tak, že jsme celé soustředění jenom jedli a pili, tak musím napsat, že jsme si také pěkně zalítali, letadel jsme na to měli dost – viz foto v galerii. I když některá kvůli silnému větru neletěla.

No a na závěr musím napsat, že se už všichni moc těšíme na třetí a pro letošek poslední soustředění, které proběhne 21. – 23.8.2015

 

 

 

Letečtí modeláři v Nové Pace a okolí